Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki dwudniowe

Beskid Śląski – Wisła, Ustroń

Beskid Śląski

 

(Galeria trofeów Adama Małysza + Muzeum Beskidzkie + Aleja Gwiazd Sportu + Pętla Cieńkowska ze skocznią narciarską im. Adama Małysza + Muzeum Narciarstwa +Pijalnia wód w Parku Zdrojowym + Leśny Park Niespodzianek )

Beskid Śląski to obszar świetnie przygotowany dla turystów pod każdym względem, zarówno latem, jak i zimą nikt tu nie będzie się nudził. Malowniczo poprowadzone szlaki turystyczne, trasy rowerowe, parki linowe, kąpieliska to tylko, niektóre miejsca dzięki, którym Beskid Śląski jest jednym z najładniejszych regionów turystycznych.

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- grę terenową  z nagrodami

- dyskotekę z karaoke

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Ten wyjazd możemy urozmaicić za dodatkową opłatą następującymi atrakcjami:

- Aquapark w Hotelu Gołębiewski

- Kolej linowa na Skrzyczne

- Kolej krzesełkowa na Czantorię

- Park Linowy

 

Plan wycieczki * :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły około godziny 8 rano. Wycieczkę rozpoczniemy od Muzeum Mistrza Skoków Narciarskich- Adama Małysza. Następnie przejedziemy do Muzeum Beskidzkiego, a zaraz po nim udamy się na wiślański deptak, aby przejść aleją gwiazd sportu. Popołudniu zaproponujemy naszym uczestnikom zajęcia sportowe oraz grę terenową z nagrodami. Wieczorem dyskoteka z karaoke.

Dzień II – Po śniadaniu wyruszymy do muzeum narciarstwa, gdzie zobaczymy obszerną kolekcję nart, z których najstarszy eksponat sięga, aż XIX wieku. Później wybierzemy się na spacer pętlą cieńkowską. Podczas tej wyprawy przejedziemy się wyciągiem narciarskim oraz obejrzymy skocznie imienia Adama Małysza. Zaraz po tym udamy się do Ustronia, a dokładnie do Parku Zdrojowego, aby skorzystać z zasobów tamtejszej pijalni wody. Ostatnią atrakcją w tym dniu będzie Leśny Park Niespodzianek, który jest świetnym miejscem do obcowania z naturą, dziką przyrodą oraz zwierzętami.  Po tych atrakcjach wrócimy do autokaru i udamy się w podróż powrotną do domu. Przyjazd pod szkołę w godzinach popołudniowych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

 

CENY ** :

30 osób -  od 225*** złotych

40 osób – od 215*** złotych

50 osób – od 205***złotych

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS