Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki trzydniowe

Czechy – Skalne miasto + Dolny Śląsk

Trzydniowa wycieczka Czechy + Dolny Śląsk

 

(Skalne Miasto + Góry Sowie + Zamek Grodno + Sztolnie Walimskie + Twierdza Kłodzko)

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- Bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- przewodnika

- zajęcia sportowe z instruktorami sportu

- grę terenową

- konkursy z nagrodami

- dyskoteka z karaoke

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Plan wycieczki * :

Dzień I - Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Jedziemy w kierunku Czech, do miasta Adršpach, gdzie zobaczymy pierwszy punkt naszej wycieczki. Skalne Miasto to formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego, malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez Naturę. Widoki, które na Nas czekają zapierają dech w piersiach. Spędzimy tutaj kilka godzin, a na sam koniec popłyniemy łódką pomiędzy ogromnymi skalnymi masywami. Następnie pojedziemy do hotelu , gdzie odbędą się zajęcia sportowe z instruktorami.  Wieczorem kolacja oraz dyskoteka z karaoke.

Dzień II – Rano śniadanie, a po nim jedziemy w Góry Sowie, gdzie czeka Nas spacer na najwyższy szczyt tego pasma, a dokładnie Wielką Sowę. Na samym szczycie wejdziemy na wieżę widokową, aby jeszcze lepiej zobaczyć całą okolicę. Kolejną atrakcją w tym dniu są Sztolnie Walimskie, czyli tajemnicze podziemia III Rzeszy. Tutaj razem z przewodnikiem poznamy to miejsce i  dowiemy się o nim wielu ciekawych rzeczy. Następny punkt to tajemniczy Zamek Grodno, którego historia sięga ponad 900 lat wstecz. Późnym popołudniem wrócimy do hotelu na obiadokolację. Wieczorem gra terenowa i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III – W ostatnim dniu naszej wycieczki odwiedzimy miasto Kłodzko. Tutaj razem z przewodnikiem zobaczymy Twierdzę, którą można zwiedzać dopiero od 1960 roku. Twierdza jest wizytówka miasta oraz jedną wielką tajemnicą, która zaciekawi każdego zwiedzającego. Później wybierzemy się na rynek, na małe zakupy i pamiątki. W tym dniu powrót pod szkołę w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Ceny **:

30 osób –  395 zł *

40 osób –  375 zł *

50 osób -  360 zł *

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

*Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 

       


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS