Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki dwudniowe

Czechy – Skalne miasto

Dwudniowa  wycieczka

Czechy + Kotlina Kłodzka

 

(Skalne miasto w Czechach + Twierdza Kłodzko + Muzeum Ziemi Kłodzkiej +

Ratusz + Podziemna Trasa Turystyczna)

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

- konkursy z nagrodami

Plan wycieczki* :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Jedziemy w kierunku Czech, do miasta Adršpach, gdzie zobaczymy pierwszy punkt naszej wycieczki. Skalne Miasto, bo tak nazywa się to miejsce, to formy skalne zbudowane z piaskowca płytowego, malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez Naturę. Widoki, które na Nas czekają zapierają dech w piersiach. Spędzimy tutaj kilka godzin, a na sam koniec popłyniemy łódką pomiędzy ogromnymi skalnymi masywami. Następnie pojedziemy do hotelu, gdzie odbędą się zajęcia sportowe z instruktorami.  Wieczorem kolacja oraz dyskoteka z karaoke.

Dzień II – Zaraz po śniadaniu wsiadamy do autokaru i wyruszamy do Kłodzka. Czeka Nas tutaj kilka ciekawych atrakcji, a pierwszą z nich jest bardzo znana Twierdza będąca systemem obronnym z okresu XVII i XVIII wieku. Zaraz po niej pójdziemy do Muzeum Ziemi Kłodzkiej, gdzie będzie czekał przewodnik, który przybliży Nam historie miasta. Następnie wybierzemy się w podziemia, gdzie przejdziemy trasę turystyczną, która znajduje się pod Kłodzką starówką. Na koniec zatrzymamy się na rynku po drobne zakupy i pamiątki. Powrót pod szkołę w tym dniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Ceny **:

30 osób –  280 zł*

40 osób –  260 zł*

50 osób –  240 zł*

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

   


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS