Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki dwudniowe

Góry Stołowe

Oferta wycieczki dwudniowej Dolny Śląsk

(Góry stołowe - Kaplica Czaszek - Szlak ginących zawodów - Kopalnie Złota oraz Średniowieczny Park Techniki w Złotym Stoku –Jaskinie Niedźwiedzia)

Dolny Śląsk to prawdziwa kopalnia atrakcji turystycznych - kraina wspaniałych zamków, ciekawych miejscowości o pięknej zabudowie i starych gór rozciągających się na południu regionu.

 

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem ( obiadokolacja + śniadanie + obiad )

- bilety wstępu do wyżej wymienionych miejsc

- przewodnika turystycznego po Górach Stołowych

- ubezpieczenie NNW

- Zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

- dyskotekę z karaoke

- konkursy z nagrodami podczas wycieczki

Program wycieczki:

Dzień I- Wyjeżdżamy spod szkoły około godziny 8.00. Kierujemy się na Dolny Śląsk, a dokładnie do Kudowy Zdrój i pierwszej atrakcji jaką jest kaplica Czaszek. Zaraz po niej odwiedzimy Państwa Gorczyńskich, którzy zaprezentują Nam szlak ginących zawodów takich jak: kowalstwo , tkactwo , garncarstwo itp.  Następnie przeniesiemy się w Góry Stołowe, aby podziwiać ich piękno na własne oczy i razem z przewodnikiem przejść się jednym z ich labiryntów. Po tych atrakcjach jedziemy do miejsca zakwaterowania na obiadokolację oraz gry i zabawy na terenie ośrodka. Dzień zakończymy dyskoteką z karaoke.

Dzień II- Rano obfite śniadanie, a zaraz po nim jedziemy do Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, gdzie zobaczymy piękną Jaskinie Niedźwiedzią. Następnie przejedziemy do Złotego Potoku, aby poszukać prawdziwego złota w tamtejszej kopalni oraz skorzystać z atrakcji Średniowiecznego Parku Techniki. Po atrakcjach i obiedzie udamy się w drogę powrotną do domu.

CENY * :

30 osób -  od 325** złotych

40 osób – od 310** złotych

50 osób – od 290** złotych

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS