Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki trzydniowe

Góry Świętokrzyskie

Trzydniowa wycieczka w Góry Świętokrzyskie

(Muzeum Mikołaja Reja w Nagłowicach + Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku + Jaskinia Raj + Centrum Neandertalczyka + Dąb Bartek + Zamek w Chęcinach + Łysica)

Góry Świętokrzyskie należą do najstarszych w Polsce. Nazwa pochodzi od relikwii Krzyża Świętego, zdeponowanych w klasztorze łysogórskim. Odznaczają się one bogactwem krajobrazowym. Posiadają wiele walorów przyrodniczych i archeologicznych. Teren ten mocno wpisał się w historię narodową. Ich korzystne położenie sprawia, że chętnie tu zjeżdżają turyści z innych regionów kraju.

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- dyskotekę z karaoke

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- konkursy z nagrodami

- Zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Plan wycieczki* :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Pierwszą atrakcją w tym dniu będzie Muzeum Mikołaja Reja. Tutaj bardzo dużo dowiemy się na temat życia poety oraz zobaczymy jego oryginalne rękopisy. Później pojedziemy do Oblęgorka, aby zwiedzić muzeum Henryka Sienkiewicza. Tam oprócz dzieł pisarskich zobaczymy również pomieszczenia, w których na co dzień mieszkał On i pracował. Następnie udamy się do ośrodka na obiadokolacje, a zaraz po niej szereg gier i zabaw z instruktorami. Wieczorem dyskoteka z karaoke.

Dzień II – Dzień rozpoczynamy śniadaniem. Po nim pojedziemy do Chęcin, aby zobaczyć tam górujący nad miastem zamek królewski z przełomu XIII i XIV wieku. Później udamy się do jednej z największych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich oraz najpiękniejszych kresowych jaskiń w naszym kraju, a mianowicie Jaskini Raj. Tam dowiemy się, co to są stalaktyty oraz kalcytowe formy naciekowe. Zobaczymy również pierwsze w Polsce Centrum Neandertalczyka. Następnie pojedziemy zobaczyć jeden z najstarszych dębów w Polsce, czyli Dąb Bartek. Ostatnią atrakcją w tym dniu będzie gra terenowa oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III – W ostatnim dniu naszej wycieczki wybierzemy się do Świętokrzyskiego Parku Narodowego, aby razem z przewodnikiem zdobyć Łysicę, czyli najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich. Po drodze zobaczymy m.in. Klasztor Bernardynek, Pomnik Żeromskiego oraz studnię Świętego Franciszka. Po zdobyciu szczytu udamy się do autokaru i bezpiecznie wrócimy do domu. Powrót pod szkołę planujemy w godzinach popołudniowych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

 

Ceny** :

30 osób – 375 zł***

40 osób – 355 zł***

50 osób – 335 zł***

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS