Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki trzydniowe

Karpacz

 

( Świątynia Wang  + Zamek Bolków + Muzeum Sportu i Turystyki  + Zapora na Łomnicy + Karkonoskie Tajemnice  + Góra Śnieżka  + Aquapark w Hotelu Gołębiewski )

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- opiekę pilota podczas całej wycieczki

- bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- przewodnika

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- dyskoteka z karaoke

- zajęcia z instruktorami sportu

- konkursy z nagrodami

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Plan wycieczki *:

Dzień I - Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Kierujemy się do Karpacza, ale po drodze zatrzymamy się w miejscowości Bolków , aby zobaczyć tam średniowieczny zamek z pierwszej połowy XIII wieku. Następnie udamy się do Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu ,gdzie obejrzymy bardzo bogate zbiory z obszaru Sudetów Zachodnich. Później przespacerujemy się po centrum miasta, podejdziemy pod Zaporę na Łomnicy, a na sam koniec zwiedzimy najbardziej znane miejsce w Karpaczu , a mianowicie Świątynie Wang.  Wieczorem gry i zabawy z instruktorami na terenie ośrodka oraz dyskoteka z karaoke.

Dzień II – Po śniadaniu wyruszamy na pieszą kilkugodzinną wycieczkę na najwyższy szczyt Karkonoszy czyli Śnieżkę. Na górze wejdziemy do schroniska , aby napić się ciepłej herbaty i odpocząć przed drogą powrotną. Po południu , w nagrodę po ciężkim wysiłku wybierzemy się  do Aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewski. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III – Rano zjemy obfite śniadanie i spakujemy swoje rzeczy do autokaru. W tym dniu razem z przewodnikiem poznamy Karkonoskie Tajemnice. Ta atrakcja wprowadzi Nas w mistyczny świat gór. Podczas tej wędrówki poznamy zaaranżowane przez światowej sławy artystów historie ,legendy oraz podania , które wyrosły z karkonoskiej ziemi. To miejsce jest szczególne na mapie Karpacza i musimy zobaczyć je na własne oczy. Później udamy się w podróż powrotną do domu. Przyjazd pod szkołę w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

 Ceny ** :

30 osób – od 365 zł ***

40 osób -  od 345 zł ***

50 osób -  od 325 zł ***

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS