Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki jednodniowe

Kraków z przewodnikiem

Kraków z przewodnikiem

 

- Droga Królewska z Wawelem –

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast, z tradycją sięgającą ponad 1000 lat wstecz. To miasto królów polskich, matecznik artystów, siedziba najważniejszych instytucji kulturalnych. Stanowi prężne centrum życia naukowego, gospodarczego i społecznego. To siedziba jednej z najstarszych uczelni w Europie - Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kraków to obok Warszawy kolejny obowiązkowy punkt na mapie każdej ze szkół.

W ramach oferty  zapewniamy :

- Przejazd autokarem

-ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- bilety wstępu ( Kościół Mariacki, Barbakan, Wawel z Wieżą Zygmuntowską + Groby Królewskie + Muzeum katedralne, Smocza Jama )

- Konkursy ze słodkimi nagrodami

- Zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Program wycieczki:

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Jedziemy do Krakowa, gdzie na rynku spotkamy się z naszym przewodnikiem. Przybliży Nam historię, opowie legendy oraz ciekawostki związane z Krakowem. Podczas wycieczki zobaczymy m.in. : Plac Matejki - Barbakan - Brama Floriańska - Ul. Floriańska - Kościół Mariacki - Rynek Główny – Sukiennice - Ul. Grodzka - Kościół św. Piotra i Pawła - Kościół św. Wojciecha - Ul. Kanonicza – Wawel - Smocza Jama – Smok Wawelski. Znajdziemy również trochę czasu na pamiątki i drobne zakupy.  Powrót pod szkołę planowany jest w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Dodatkowe atrakcje (za dopłatą):

- Ogród Doświadczeń

- Kopiec Kościuszki

- Fabryka Shindlera

- Rejs statkiem po Wiśle

- Aquapark

- Laserowy Labirynt

Ceny **:

30 osób – od 105 zł*

40 osób – od 100 zł*

50 osób – od 95 zł*

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS