Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki jednodniowe

Muzeum chleba w Radzionkowie

 

Zapraszamy na wycieczkę do miejsca, które powstało z szacunku dla historii i z potrzeby serca. Muzeum chleba to fantastyczne miejsce na spędzenie czasu w otoczeniu historii i wyjątkowych zbiorów dotyczących wszystkiego co służyło wykonaniu chleba. Czas spędzony w muzeum uczy wszystkich zwiedzających szacunku, a od szacunku dla kromki, naszej strawy powszedniej już tylko krok do szacunku dla najbliższych i otaczającego nas świata. Zwiedzający na miejscu mogą własnoręcznie uformować pieczywo oraz je upiec.

 

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem,

- opiekę przewodnika,

- bilet wstępu do muzeum chleba

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej,

- konkursy z nagrodami dla uczestników,

- ubezpieczenie NNW

- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób

 

Program wycieczki:

 

Z pod szkoły wyjeżdżamy w godzinach porannych. Autokarem udajemy się do Radzionkowa, gdzie w Muzeum Chleba, czekał na Nas będzie przewodnik. Czas zwiedzania muzeum trwa około dwóch godzin. Podczas zwiedzania uczniowie poznają miedzy innymi historię chleba, jego pochodzenie oraz proces produkcji. Wezmą udział w prelekcji o szacunku do chleba oraz warsztatach z ciastem, czyli spróbują własnych wypieków. Na koniec wszystkich czeka lekcja w dawnej klasie szkolnej. Po doskonałej zabawie, w godzinach popołudniowych wracamy pod szkołę.

 

Cena**:

 

45 os – od 55 zł zł

 

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS