Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki jednodniowe

Ojcowski Park Narodowy

 

Ojcowski Park Narodowy

 

(Jaskinia Łokietka - Jaskinia Ciemna - Muzeum Przyrodnicze OPN - Zamek w Pieskowej Skale - Ruiny Zamku w Ojcowie)

Ojcowski Park Narodowy, położony tuż pod Krakowem, to najmniejszy park narodowy w Polsce, ale kryje nie­zwy­kłe bo­gac­two i mnóstwo atrakcji geo­lo­gicz­nych, przy­rod­ni­czych i kul­tu­ro­wych. Zachwyca pięknymi formami skalnymi, jaskiniami, starą zabudową oraz zamkami - w Ojcowie i Pieskowej Skale. To miejsce , które zachwyci zarówno dorosłych jak i szkolną młodzież. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą :)

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem

- ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- bilety do wyżej wymienionych atrakcji

- konkursy ze słodkimi nagrodami

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Program wycieczki :

Wyjazd spod szkoły około godziny 8 rano. Przyjeżdżamy na miejsce około godziny 10, gdzie czeka na Nas przewodnik, który oprowadzi Nas po tym urokliwym miejscu. Przybliży historię parku oraz zaciekawi legendami z nim związanymi. Podczas wycieczki zwiedzimy m.in. Jaskinię Łokietka, Jaskinię Ciemną, Muzeum Przyrodnicze, Zamek w Pieskowiej Skale, Ruiny Zamku w Ojcowie. Po wszystkich atrakcjach parku wrócimy do autokaru i powoli będziemy kierować się w stronę domu. Powrót pod szkołę w godzinach popołudniowych.

Cena**:

30 osób – od 95 zł*

40 osób – od 90 zł *

50 osób – od 85 zł *

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS