Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki trzydniowe

Pieniny

Trzydniowa wycieczka w PIENINY

(Zwiedzanie elektrowni wodnej oraz tamy w Niedzicy - spływ Dunajcem – wycieczka do Szczawnicy + Wjazd wyciągiem na Palenice- zwiedzanie zamku w Niedzicy i Czorsztynie – rejs statkiem )

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem

-nocleg

-wyżywienie 3 x dziennie

- ubezpieczenie NNW

- bilety wstępu do wyżej wymienionych atrakcji

- dyskotekę z DJ + karaoke

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- zajęcia sportowo-rekreacyjne z instruktorami

- grę terenową z nagrodami

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Program wycieczki :

I dzień:

Wyjeżdżamy spod szkoły w godzinach porannych ( ok.8:00). Jedziemy do Niedzicy, gdzie zaczynamy zwiedzanie tamy oraz elektrowni wodnej. Następnie kierujemy się do hotelu. Tam następuje zakwaterowanie , rozpakowanie walizek oraz pierwszy posiłek jakim jest obiad. Po krótkim odpoczynku zaczynamy gry sportowe i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu z instruktorami . Później kolacja , a wieczorem dyskoteka z karaoke.

II dzień:

Rano obfite śniadanie . Następnie jedziemy autokarem na miejsce, gdzie rozpoczynamy spływ Dunajcem do Szczawnicy. Tam czeka na Nas przewodnik, który oprowadzi Nas po okolicy i z pewnością zainteresuje historiami tego miasta. Po spływie wyjeżdżamy koleją linową na Palenice. Tam chwila przerwy i schodzimy do miasteczka na pamiątki i drobne zakupy. Kolejnym przystankiem w tym dniu jest uzdrowisko w Szczawnicy, gdzie odwiedzimy pijalnie wód leczniczych. Na obiad wracamy do hotelu. Później zapraszamy uczestników na grę terenową, którą podsumujemy słodkimi nagrodami oraz kolacją w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek.

III dzień:

Zaraz po śniadaniu, spakowani zajmujemy miejsca w autokarze, którym udajemy się na zamek w Niedzicy. Tam wraz z przewodnikiem będziemy odkrywać tajemnice tego miejsca. Następnie idziemy na przystań, gdzie będzie czekać na nas statek, którym przepłyniemy do Czorsztyna, aby tam poznać legendy tamtejszego zamku. W godzinach popołudniowych wracamy do domu.

Cena* :

30 osób – od 400 zł**

40 osób – od 375 zł**

50 osób – od 355 zł**

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS