Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki dwudniowe

Sandomierz śladami Ojca Mateusza

 

Dwudniowa wycieczka do Sandomierza

(Podziemna trasa turystyczna + Zbrojownia Rycerska+ Brama Opatowska + Muzeum Ojca Mateusza + Rejs statkiem po Wiśle + Słodka niespodzianka )

Sandomierz to na pewno jedno z najpiękniejszych miast w Polsce pełne zabytków i ciekawych miejsc. Położony na wzgórzu wśród licznej zieleni, kryje wiele interesujących zakątków. Znany nie tylko z pięknych lessowych wąwozów, ale także z detektywistycznej działalności Ojca Mateusza.

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem ( obiadokolacja + śniadanie)

- ubezpieczenie NNW

- bilety wstępu do wszystkich wymienionych atrakcji

- przewodnika podczas zwiedzania

- konkurs z nagrodami

- dyskotekę z karaoke bądź wieczór gier planszowych

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

- obiad w drodze powrotnej

- ognisko z kiełbaskami ( w zależności od możliwości noclegowych)

Plan wycieczki * :

Dzień I (śladami Ojca Mateusza) – Wyjazd spod szkoły planujemy około godziny 7 rano. Przyjazd do Sandomierza około godziny 12. Wycieczkę rozpoczniemy od spotkania z przewodnikiem, który opowie nam o samym Sandomierzu, jego historii i miejscach, które zobaczymy. Wraz z nim udamy się na około czterogodzinny spacer, podczas którego przejdziemy się podziemną trasą turystyczną, odwiedzimy Zbrojownie Rycerzy Sandomierskich, w której uczniowie będą mogli ubierać zbroje, czy ubrania z innych epok. Z bliska będzie można zobaczyć jak wygląda kusza, halabardy czy rapiery. Następnie udamy się na wieże widokową Bramy Opatowskiej skąd rozciąga się malowniczy i pełen uroku krajobraz, z panoramą miasta w tle. Na koniec odwiedzimy muzeum najbardziej znanego detektywa w Sandomierzu, a mianowicie samego Ojca Mateusza. Po tak intensywnym dniu udamy się do ośrodka, gdzie czekać będzie na nas gorąca obiadokolacja. Po chwili odpoczynku, zaprosimy wszystkich na wspólne śpiewanie wraz z dyskoteką, bądź wieczór gier planszowych.

Dzień II – Po śniadaniu wyruszymy do centrum Sandomierza, gdzie nad Wisłą czekać na nas będzie statek. Nim udamy się na wycieczkę w dół oraz górę największej rzeki w naszym kraju, podziwiając jednocześnie uroczą panoramę tego pięknego miasta. Zaraz po rejsie przejdziemy na rynek, gdzie na uczestników będzie czekać słodka niespodzianka, oraz chwila czasu wolnego na zakup pamiątek. Później udamy się do autokaru, skąd ruszymy w drogę powrotną, w trakcie, której zatrzymamy się obiad. Powrót pod szkołę planujemy w godzinach wieczornych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

CENY ** :

50 osób – od 280 ***złotych

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

   


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS