Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki jednodniowe

Studio filmów rysunkowych Bielsko Biała

Studio filmów rysunkowych Bielsko-Biała

Zapraszamy na wycieczkę do studia filmów rysunkowych w Bielsku-Białej, gdzie dzieci zobaczą jak powstają filmy rysunkowe, spotkają takie postacie jak Bolka i Lolka, Reksia, Błękitnego Rycerza czy Profesora Glaba i Smok Wawelskiego. Uczniowie poznają kolejne etapy tworzenia filmu rysunkowego, a także wezmą udział w projekcji filmu. Zachęcamy dzieci w różnym wieku od przedszkolaków aż do szkół średnich.

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem,

- pilota wycieczki,

- bilet wstępu do studia filmów rysunkowych

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej,

- konkursy z nagrodami dla uczestników,

- ubezpieczenie NNW

- bezpłatny udział w wycieczce dla 1 opiekuna na 10-15 osób

Program wycieczki:

Z pod szkoły wyjeżdżamy w godzinach porannych. Autokarem udajemy się do Bielska-Białej, gdzie odwiedzimy studio filmów rysunkowych. Zwiedzanie trwa około 2 godzin, a program dostosowany jest do wieku uczestników.  Podczas pobytu w Studio odwiedzający będą obcować z prawdziwymi dekoracjami, rekwizytami, projektami postaci i rysunkami animacyjnymi. Każda taka wizyta kończy się w kinie "Studio" pokazem filmów naszej produkcji (ok. 40 min). Po wizycie w studiu udajemy się w drogę powrotną, gdzie odwiedzimy kompleks pałacowo-parkowy w Pszczynie.

Dodatkowe atrakcje (za dopłatą):

- teatr lalek wraz z udziałem w warsztatach animacji, aktorskich, teatralno-muzycznych, ekologiczno-teatralnych

- wyjazd koleją linową na Szyndzielnie

- obiad

Cena**:

30os – od 66*zł

40os – od 59*zł

50os – od 56*zł

 

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS