Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki dwudniowe

Warszawa

Dwudniowa wycieczka do Warszawy

 

(Pałac w Wilanowie - Centrum Nauki Kopernik– Park Łazienkowski -Zamek Królewski – Starówka - Grób nieznanego Żołnierza -  taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki )

Warszawa to punkt obowiązkowy na mapie każdej polskiej szkoły. Nasza stolica swoimi zabytkami i atrakcjami przyciąga turystów z całego świata. Nie może i Was tam zabraknąć. Z nami zobaczycie najważniejsze miejsca historyczne oraz poznacie najciekawsze atrakcje miasta. Warszawa to miejsce, które zafascynuje Was swoją różnorodnością pod względem architektury jak i kultury. Dołożymy wszelkich starań , aby ten wyjazd pozostał w waszej pamięci na długo.

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd autokarem

-nocleg z wyżywieniem ( obiado-kolacja, śniadanie)

-ubezpieczenie NNW

-bilety do wyżej wymienionych atrakcji

-zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

- konkursy ze słodkimi nagrodami

Program wycieczki:

Dzień I : Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Pierwszą atrakcją na miejscu będzie zwiedzanie Pałacu w Wilanowie. Następnie przeniesiemy się do Łazienek Królewskich, gdzie zobaczymy  m.in. pomnik Chopina, Belweder, Pałac na Wyspie i wiele innych. Później odwiedzimy Centrum Nauki Kopernika (wraz z zajęciami w labolatorium). Na koniec udamy się do miejsca zakwaterowania na kolację i odpoczynek przed kolejnym dniem.

Dzień II : Po śniadaniu jedziemy w kierunku centrum, gdzie rozpoczniemy dalsze zwiedzanie miasta. Na początku odwiedzimy Zamek Królewski, następnie przespacerujemy się w kierunku Starówki. Po drodze zobaczymy Rynek Starego Miasta, Syrenkę, Barbakan Warszawski, Fortyfikacje Staromiejskie oraz Pomnik Małego Powstańca. Stamtąd będziemy kierować się w stronę Pałacu Kultury i Nauki, po drodze odwiedzając Kolumnę Zygmunta, Pałac Prezydencki oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Po wizycie w Pałacu Kultury wrócimy do autokaru i udamy się w drogę powrotną. Powrót pod szkołę planujemy późnym popołudniem lub w godzinach wieczornych.

 

Ceny** :

30 osób – od 300 zł*

40 osób -  od 285 zł*

50 osób – od 270 zł*

 

Ważne!

Szczegółowy plan wycieczki do Warszawy ustalany jest indywidualnie, ze względu na dostępność biletów do poszczególnych obiektów, oraz miejsca zakwaterowania.

 

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS