Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki trzydniowe

Wędrówki w Zakopanem

Trzydniowa wycieczka wędrowna z przewodnikiem

Zakopane

(Dolina Kościeliska   + Hala Ornak + Smreczyński Staw + Hala Gąsienicowa + Murowaniec + Gubałówka + Krupówki + Wielka Krokiew + Cmentarz Zasłużonych na Peksowym Brzyzku + Muzeum Tatrzańskie)

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd  autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- bilety wstępu do TPN , kolejka na Wielką Krokiew , Muzeum Tatrzańskiego

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- dyskoteka z karaoke

- konkursy z nagrodami

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Program wycieczki* :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły około godziny 8 rano. Dojazd na miejsce w okolicach południa.  Wycieczkę zaczynamy wejściem na Gubałówkę, gdzie zobaczymy piękną panoramę Tatr. To będzie świetna rozgrzewka przed kolejnym dniem. Następnie przejdziemy na Cmentarz zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Następny cel naszej wyprawy do Krupówki, tutaj będziemy mieć trochę czasu na zakupy i odpoczynek. Dzień zakończymy dyskoteką z karaoke.

Dzień II -  Rano udajemy się autokarem na Parking w Kirach, gdzie rozpoczynamy kolejny dzień. Tutaj razem z przewodnikiem wyruszymy w Dolinę Kościeliska, która charakteryzuje się  malowniczym otoczeniem i pięknymi widokami.  Przejdziemy przez Wyżnią Kirę Miętusią w kierunku na Hale Ornak, a następnie zdobędziemy Smreczyński Staw.  Po tej wyprawie wrócimy do ośrodka , chwile odpoczniemy i zaprosimy Naszych uczestników do udziału w grze terenowej  z nagrodami.  Wieczorem przewidujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III -  Pierwszą atrakcją w ostatnim dniu będzie Muzeum Tatrzańskie. Następnie udamy się autokarem do Kuźnic, gdzie wyruszymy na kolejną wyprawę, tym razem w Dolinę Gąsienicową , a dokładnie do Murowańca. Tam chwilę odpoczniemy i powoli będziemy kierować się w drogę powrotną. Przyjazd pod szkołę planujemy w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

 

 

Ceny ** *:

30 osób – od 360 zł**

40 osób – od 335 zł**

50 osób – od 320 zł**

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS