Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki jednodniowe

Wrocław dla najmłodszych

Wrocław dla najmłodszych

 

(Szlakiem Wrocławskich Krasnali + ZOO)

Zapraszamy najmłodszych na wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce o wielowiekowej tradycji i wspaniałej historii. Z nami odwiedzisz najważniejsze miejsca we Wrocławiu oraz poznasz największe atrakcje tego miasta. Wrocław to magiczne miejsce dla każdego.

W ramach wycieczki zapewniamy:

- przejazd autokarem

- ubezpieczenie NNW

- przewodnika

- ciepły posiłek

- bilet do ZOO i Afrykarium

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

- konkurs ze słodkimi nagrodami

Program wycieczki:

Wyjeżdżamy spod szkoły około godziny 8 rano. Jedziemy do Wrocławia słynącego ze swoich małych spiżowych skrzatów, które skryły się w kilkudziesięciu miejscach w obrębie Starego Miasta. Podczas zwiedzania maluchy aktywnie będą poszukiwać skrzatów z naszym sympatycznym przewodnikiem jednocześnie zwiedzając między innymi: Rynek ,Ratusz, Pręgierz , Piwnice Świdnicką, Dawne Więzienie Miejskie , Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski, Promenadę Staromiejską, Zatokę Gondoli i inne. Oprócz tego dowiemy się czegoś na temat historii miasta , poznamy legendy , a także ciekawostki z nim związane. W ciągu dnia w jednej z wrocławskich restauracji zjemy ciepły posiłek. Następnie pojedziemy do Ogrodu Zoologicznego oraz Afrykarium, aby zobaczyć zwierzęta z całego świata. Po tych atrakcjach wracamy do autokaru i kierujemy się w stronę domu. Powrót pod szkołę planujemy w godzinach wieczornych.

Ceny*:

30 osób –  od 145 zł**

40 osób -  od 130 zł**

50 osób -  od 115 zł**

 

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS