Bale okolicznościowe
Sprawdź nasze propozycje!
?>

Bale karnawałowe

Bal karnawałowy

Bale okolicznościowe

 

Proponujemy Państwu organizację różnego rodzaju bali, zabaw i spotkań dla Waszych podopiecznych. Nasza oferta powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy współpracy z przedszkolakami oraz dziećmi w wieku klas podstawowych. Scenariusze do naszych zabaw są szczegółowo opracowywane, lecz to co Nas wyróżnia to elastyczność, zawsze jesteśmy otwarci na propozycję z Państwa strony.

W programie każdego balu znajdują się:

- różnego rodzaju gry

- zabawy taneczne

- konkursy dostosowane do wieku dzieci

- słodki poczęstunek

- profesjonalny animator

 

Scenariusz każdego balu wzbogacony jest efektownym oświetleniem, które nadaje całej zabawie większego rozmachu oraz o profesjonalnego Dj-a, mającego świetny kontakt z dziećmi oraz opiekunami. W cenie przewidujemy również fotografa. Uwieczni on uśmiechnięte buzie uczestników balu, które z pewnością będą świetną pamiątką na przyszłość . Czas trwania imprez to 2 – 3 godziny w zależności od wieku dzieci lub wcześniejszych ustaleń.

Koszt** : od 700 zł* ( grupa do 50 osób )

*W przypadku większej ilości osób cena do ustalenia.

*Cena obejmuje szkoły i przedszkola na terenie Zagłębia Dąbrowskiego oraz miasta Katowice. Koszt balu może się zmienić zarówno w jedną jak i w drugą stronę ze względu na ilość osób, termin oraz dojazd do innych miast.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

   

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS