Eventy firmowe
Sprawdź nasze propozycje!

Imprezy okolicznościowe

KARAOKE

Karaoke z Qbatour

Imprezy Karaoke rządzą się własnymi prawami. Na sukces tej imprezy składa się wiele czynników, a najważniejsze z nich to dobry DJ, wysokiej klasy sprzęt oraz bogaty repertuar. Oczywiście bardzo ważnym elementem, o którym nie możemy zapominać, jest również atmosfera,  która w dużej mierze wpływa na ilość występów podczas zabawy.  Kiedy dorzucimy do tego odpowiednie oświetlenie i energicznego prowadzącego to SUKCES MUROWANY !!

 

Nasze karaoke posiada ponad 1700 utworów zarówno w języku polskim jak i angielskim. Wszystkie podkłady muzyczne w tej aplikacji dostępne są w wersji z linią melodyczną (dla początkujących) i bez linii melodycznej (dla zaawansowanych). Oznacza to, że uczestnicy mają możliwość wykonania utworu w zależności od umiejętności wokalnych oraz od znajomości piosenki. Karaoke to przede wszystkim dobra zabawa, ale także, dobra okazja, by wypromować np. swoją restauracje czy pub.

Warto również zaznaczyć , że działamy LEGALNIE !! Podkłady muzyczne, podobnie jak wykonania oryginalne, objęte są ochroną praw autorskich.

Nasza oferta obejmuje :

- Profesjonalny sprzęt Dj-ski ( głośniki, mixer, wzmacniacz, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe)

- Projektor oraz odpowiednio dobrany do niego duży ekran projekcyjny

- Oświetlenie

- Fotorelację z imprezy

- Nagrody dla najlepszej wokalistki i wokalisty

- DJ-a + osobę prowadzącą karaoke

Cena od 350 zł  uzależniona jest od miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy.

   


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS