Eventy firmowe
Sprawdź nasze propozycje!

Propozycje naszych wyjazdów

Wisła

PROPOZYCJA EVENTU FIRMOWEGO W WIŚLE 

( PRZEJAZD KOLEJĄ LINOWĄ NA SKOCZNIE IM. ADAMA MAŁYSZA, SPACER PĘTLĄ CIEŃKOWSKĄ ORAZ NA ZAPORĘ WISŁA CZARNE Z PRZEWODNIKIEM, GRILL PRZY MUZYCE, GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE Z NAGRODAMI ) 

 

W ramach oferty zapewniamy:

- przejazd busem lub autokarem ( w zależności od ilości osób)

- opiekę pilota podczas eventu

- ubezpieczenie NNW

- usługę przewodnicką

- bilety wstępu do następujących atrakcji:

  • kolej linowa na skocznię im. Adama Małysza

- spacer pętlą Bieńkowska oraz na zaporę WISŁA CZARNE

- grill przy muzyce (kiełbaska, karczek, kaszanka, chleb ze smalcem, oscypki na gorąco, ogórek kiszony, żurek, kawa, herbata, napoje, ciasto ) 

- organizację gier i zabaw integracyjnych z nagrodami ( 5 x wino, 5 x bilet do kina, 3 x voucher 100 zł do restauracji )

 

Cena* :

Cena w aktualizacji.

 

UWAGA!!

Każda oferta jest aktualizowana i przeliczana pod daną liczbę uczestników. Ostateczna kwota jest uwarunkowana sytuacją związaną z inflacją w danym okresie czasu. 

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę, w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje, co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS