Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki czterodniowe

Bieszczady w 4 dni

Czterodniowa wycieczka w Bieszczady

( Cudowne Źródełko w Zwierzyniu + Elektrownia wodna + Zagroda Żubrów + Centrum Zwierzęce w Mucznem + Zapora nad Soliną + Rejs Statkiem +Mini Zoo + Park Miniatur + Drezyny Rowerowe + Bumper Ball )

 

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg

- wyżywienie

- ubezpieczenie NNW

- bieszczadzkiego przewodnika

- zajęcia sportowe z instruktorami

- bilety wstępu do wyżej wymienionych miejsc i atrakcji

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- dyskotekę

- zdjęcia z wyjazdu  formie elektronicznej

- konkursy z nagrodami

Orientacyjny plan wycieczki * :

Dzień I :

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Dojazd na miejsce, zakwaterowanie w hotelu, obiad. Następnie spotkamy się z przewodnikiem, który oprowadzi Nas po najbliższej okolicy, gdzie zobaczymy między innymi: Cudowne źródełko w Zwierzyniu, Elektrownie wodną, pomnik przyrody nieożywionej oraz wiele innych. Wieczorem kolacja, a następnie dyskoteka z Dj – em.

Dzień II :

Rano śniadanie, a zaraz po nim wyruszamy na całodzienną wycieczkę z przewodnikiem gdzie zobaczymy: Centrum Zwierzęce w Mucznem, Zagrodę Żubrów, Wypalarnię Drewna, Schronisko pod Rawkami,  Cerkiew Bojkowska wpisaną na listę UNESCO, punkt widokowy w Lutowiskach oraz Wodospad. Do ośrodka wrócimy na obiadokolację, a zaraz po niej zajęcia sportowe z instruktorami oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień III :

Dzień rozpoczynamy śniadaniem, a następnie skorzystamy z jednej z najciekawszych  atrakcji w regionie czyli Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. Po nich pojedziemy nad Solinę, gdzie wybierzemy się na rejs statkiem i zobaczymy największą tamę w Polsce. Tam znajdziemy chwilę na drobne zakupy i pamiątki. Do ośrodka wrócimy na obiad, a zraz po nim odbędą się zajęcia sportowe z instruktorami oraz Bumper Ball czyli skaczące kule. Wieczorem kolacja oraz gra terenowa z nagrodami.

 

Dzień IV :

Po śniadaniu przespacerujemy się do Centrum NATURA 2000, gdzie zobaczymy Park miniatur, Ogród Biblijny, Muzeum Przyrodnicze oraz Mini Zoo. Powrót do ośrodka w godzinach południowych, wykwaterowanie i bezpieczny powrót do domu. Przyjazd pod szkołę w godzinach wieczornych.

*Plan wycieczki może nieznacznie ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Ceny ** :

30 osób – 520 zł ***

40 osób – 480 zł ***

50 osób – 455 zł ***

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje, co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS