Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Parki rozrywki

Heide Park – Niemcy

Niemcy - Heide Park

 

Jeden z największych parków rozrywki w Europie.  Niesamowite kolejki, które zapierają dech w piersiach i jedne z najszybszych rollercoasterów na świecie sprawią, że ten wyjazd pozostanie na długo w naszej pamięci. Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°). Najnowszą kolejką jest Desert Race, która posiada napęd hydrauliczny. W ciągu 2,4 s przyspieszamy do 100 km/h. Te i inne atrakcje sprawią, że adrenalina tego dnia sięgnie zenitu. Trzeba to przeżyć na własnej skórze!!

W ramach oferty zapewniamy:

-przejazd autokarem ( dwóch kierowców)

- ubezpieczenie NNW

-całodzienny bilet wstępu do Heide Parku

-konkursy ze słodkimi nagrodami

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Plan wycieczki :

Wyjazd spod szkoły pierwszego dnia w godzinach nocnych (około 22). Przyjazd następnego dnia około godziny 9 rano. Całodzienna zabawa na terenie parku do godziny 18. Następnie wracamy do autokaru i kierujemy się do domu. Powrót trzeciego dnia pod szkołę wcześnie rano, około godziny 6.00

Ceny ** :

50 – 55 osób – od 280 zł* + 25 Euro *

W cenie wyjazdu nie są uwzględnione żadne posiłki. Bilet ważny jest przez cały dzień na wszystkie atrakcje znajdujące się w parku. Bilet nie upoważnia do korzystania z gier typu arcade oraz z usług fotograficznych, nie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych i imprezach oraz nie ma gwarancji dobrej pogody !! W dniu wizyty w parku można do niego wielokrotnie wchodzić i wychodzić. Przy wyjściu obsługa przybije Wam pieczątkę, abyście ponownie mogli wejść do parku.

*Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników oraz miejsca wyjazdu. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

**Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS