Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki czterodniowe

Kaszuby w 4 dni

Garczyna koło Kościerzyny

Zapraszamy Państwa do wspólnego wyjazdu z biurem QBATOUR na Kaszuby. To jedna z niewielu krain na ziemi, która może się pochwalić wszystkim. Bo, jak mówi kaszubska legenda, gdy Bóg stworzył już całą Ziemię, spojrzał na nią i dostrzegł, że pozostało jedno niezagospodarowane miejsce. Bóg wytrząsnął więc na tę krainę wszystko, co pozostało z procesu tworzenia świata – wszystkiego było po trochu, ale całość, opromieniona słońcem, wywołało na twarzy Stwórcy uśmiech. Bo Kaszuby były po prostu piękne. Bóg stworzył też zwierzęta i ludzi, a ci chodzili za nim i domagali się ubrania: „A ka szuba?” – pytali. I tak kraina i jej mieszkańcy zyskali miano Kaszub i Kaszubów.  Na tej wycieczce zorganizujemy między innymi : gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, wycieczki piesze, rejs żaglówką oraz wiele innych. Poznamy również okolice, która z pewnością zachwyci Nas pięknem swoich zielonych lasów, brunatnych gleb oraz błękitem dzikich jezior i rzek. Nad przeprowadzeniem zajęć oraz całą organizacją, będzie czuwał instruktor z naszego biura.
 

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- zajęcia sportowe z instruktorem sportu firmy QBATOUR

- kajaki

- rejs żaglówką

- malowanie na szkle

- gra terenowa oraz konkursy z nagrodami

- dyskotekę z karaoke

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

 

Plan wycieczki* :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w ośrodku oraz obiadokolacja. Zajęcia sportowe z instruktorami na terenie ośrodka

Dzień II – Rano śniadanie. Zaraz po nim wyruszamy na pieszą wycieczkę do Kościerzyny na słodkości w postaci lodów i gofrów oraz obowiązkowe pamiątki. Wracamy na obiad. Po południu zajęcia na terenie ośrodka oraz rejs żaglówką po jeziorze Garczyn. Wieczorem kolacja i dyskoteka.

Dzień III – Dzień rozpoczynamy śniadaniem, a zaraz po nim jedziemy na spływ kajakiem na jedną z pobliskich rzek. Miejsce zostanie odpowiednio dopasowane do możliwości i wieku uczestników. Podczas spływu odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gry i zabawy. Powrót na teren ośrodka na obiadokolację. Wieczorem malowanie na szkle oraz gra terenowa z nagrodami.

Dzień IV –  Śniadanie, pakowanie oraz wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd z Garczyna. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych. Uczestnicy w tym dniu otrzymają prowiant na drogę. Podczas podróży przewidujemy dłuższy postój w jednej z restauracji szybkiej obsługi na posiłek we własnym zakresie.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne oraz sytuacje od nas niezależne.

Ceny** :

30 osób – 600 zł***

40 osób – 560 zł***

50 osób – 525 zł***

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

 


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS