Wycieczki szkolne
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych. Sprawdź nasze propozycje!

Wycieczki integracyjne

Ostrowo k. Jastrzębiej Góry

Pięciodniowa wycieczka do Ostrowa

(k. Jastrzębiej Góry)

Ostrowo jest małą kaszubską wsią, położoną na nadmorskiej, słonecznej równinie, pośród łąk, w pobliżu lasu, między Karwią a Jastrzębią Górą. Ostrowo jest miejscem, gdzie można znaleźć ciszę i spokój oraz czyste, nasycone morskim aerozolem powietrze i wypoczywać na wspaniałej, szerokiej, piaszczystej plaży. Trzeba zaznaczyć, że ta miejscowość leży przy jednej z najpiękniejsych plaż nad Bałtykiem. W programiem.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, wycieczki piesze i rowerowe, poznamy okolice oraz zachwycimy się pięknem naszego polskiego wybrzeża. Nad przeprowadzeniem zajęć oraz całą organizacją, będzie czuwał instruktor z naszego biura.
 

W ramach oferty zapewniamy :

- przejazd autokarem

- nocleg z wyżywieniem

- ubezpieczenie NNW

- zajęcia sportowe z instruktorem sportu firmy QBATOUR

- wycieczkę do Trójmiasta

- zajęcia na krytym basenie

- malowanie na szkle

- gra terenowa oraz konkursy z nagrodami

- dyskotekę z karaoke

- ognisko z pieczeniem kiełbasek

- Zdjęcia z wycieczki w formie elektronicznej

Plan wycieczki* :

Dzień I – Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w ośrodku oraz obiadokolacja. Zajęcia sportowe połączone z wyjściem na plażę. Przywitanie z morzem.

Dzień II – Rano śniadanie. Zaraz po nim wyruszamy na pieszą wycieczkę do Jastrzębiej Góry na słodkości w postaci lodów i gofrów oraz zajęcia na tamtejszej plaży. Wracamy na obiad. Po południu zajęcia na terenie ośrodka ( sporty drużynowe , wycieczki rowerowe itp. ) Wieczorem kolacja i gra terenowa z nagrodami.

Dzień III – Dzień rozpoczynamy śniadaniem, a zaraz po nim zabieramy prowiant i ruszamy na całodniową wycieczkę do Trójmiasta. Tam zobaczymy między innymi „Dar Pomorza” oraz „ ORP Błyskawica „ w Gdyni , Molo oraz „ Monciak” w Sopocie , a także stare miasto w Gdańsku. Powrót do ośrodka na obiadokolację połączoną z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Dzień IV – Rano śniadanie. Następnie wyjście na zajęcia na plażę oraz czas na zakup pamiątek. Obiad. Po południu zajęcia na basenie, sporty drużynowe oraz malowanie na szkle. Wieczorem kolacja, a zaraz po niej dyskoteka z karaoke.

Dzień V –  Śniadanie, pakowanie oraz wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd z Ostrowa. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych. Uczestnicy w tym dniu otrzymają prowiant na drogę. Podczas podróży przewidujemy dłuższy postój w jednej z restauracji szybkiej obsługi na posiłek we własnym zakresie.

*Kolejność w planie wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne oraz sytuacje od nas niezależne.

 

Ceny** :

30 osób – 660 zł***

40 osób – 610 zł***

50 osób – 580 zł***

**Podane ceny mogą ulec zmianie zarówno w jedną jak i w druga stronę w zależności od końcowej ilości uczestników. Program wycieczki jest elastyczny dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje , co również może wpłynąć na ostateczną cenę.

***Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)


Created by: iluzja.net strony na abonament, nowoczesne strony internetowe
www
Hosted by: 3xu.eu - usługi SEO, śledzenie GPS